Karrier

Munkatársat keresünk

LEGYÉL TE IS CSAPATTAG!

Dinamikusan fejlődő cégünk csapatába keresünk új munkatársakat. Ha hosszútávon gondolkozol és tudsz csapatban dolgozni, akkor nálunk a helyed!

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

1.) OFSZET GÉPMESTER

 Főbb feladatok, munkák:

  • ofszet nyomógép beállítása, kezelése, karbantartása, 2 műszakos munkarendben
  •  Színmérési eszközök ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • A megrendelt termékek határidőre történő előállítása
  • A technológiai előírások és kezelési utasítások betartása
  • Adatok megfelelő dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépmesteri tapasztalat több színes Heidelberg ofszet nyomógépen
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Együttműködő, toleráns személyiség
  • Legalább középiskolai végzettség (nyomdaipari gépmester, vagy műszaki végzettség)
  • A nyomdaipari folyamatok alapos ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér, rendezett munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés
  • dinamikusan bővülő géppark
  • cafeteria

Center-Print Nyomda Kft.
4027 Debrecen, Füredi u. 76.

E-mailben: hr@centerprint.hu (önéletrajz és fizetési igény megadásával)
Telefonon: 52/340-041

VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

2.) NYOMDAIPARI KÖTÉSZETI OPERÁTOR

Főbb feladatok:

  • betanítás után kötészeti gépek önálló kezelése (fóliázó gép, vágógép, összehordó gép, hajtogató gép, stb.)
  • termelési program szerinti munkavégzés
  • munkafolyamatok adminisztrálása
  • nyomdai utómunkák
  • csomagolás

  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, dolgozni akarás és tudás
  • jó kézügyesség, gyorsaság
  • monotóniatűrés
  • megbízható, stabil munkavégzés

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • dobozragasztó gépen szerzett tapasztalat
  • kötészeti és feldolgozás-technológiai ismeretek
  • gépészeti és/vagy kötészeti gépek ismerete
  • nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Scroll program ismeret

  • cafeteria